(12 produktů)

Designové osvětlení VITA

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Designové osvětlení VITA, to jsou skandinávská designová svítidla za dostupnou cenu. Lampy různých tvarů a velikostí z materiálů prvotřídní kvality v nadčasovém designu jsou dodávány v elegantních dárkových krabičkách, a tím pomáhají optimalizovat náklady spojené s dopravou a přispívají k ochraně životního prostředí.

Lampy VITA se dělí do několika modelových řad, z nichž každá se vyznačuje osobitým designem a také jasně identifikovatelným záměrem designéra:

Eos

Unikátní lampy Eos jsou vyrobené z pravého husího peří, které je ručně vkládané do papírového základu. Lampy Eos se vyznačují tvarem zploštělé koule, která jakoby podtrhovala vzdušnost a eleganci svítidla. Další významnou výhodou těchto lamp je snadná údržba – prach z peří jednoduše odstraníte fénem na vlasy.

Silvia

Tvar designových lamp Silvia vznikl z tvaru lamp Conia, které velmi nápadně připomínají tvar borovicové šišky. Lampy Silvia jsou však více zaoblené, proto jsou jako stvořené pro osvětlení moderních prostor s oblými elegantními tvary. Světla Silvia jsou dodávána v kompaktním dárkovém balení, z něhož uživatel vyjme jednotlivé díly a během krátké chvíle snadno světlo poskládá do výsledného tvaru. Pokud lampu Silvia doplníte kabelem s objímkou, získáte z něj lustr k zavěšení na strop. Avšak zvolíte-li kombinaci s lampovou podnoží, můžete si z ní vytvořit originální stolní nebo stojací lampu.

Conia

Designová řada světel Conia získala své jméno po borovicové šišce, jejíž tvar inspiroval vznik těchto svítidel. V kompaktním plochém balení uživatel obdrží jednotlivé dílky, z nichž snadno poskládá celou lampu. Stejně jako lampy Silvia, také lampy Conia lze doplnit podnoží a variabilně také získat stolní lampu nebo stojací lampu. S běžným kabelem s objímkou se lampa Conia promění v elegantní lustr.

Cuna

Praktický lustr Cuna je zasazen do retro stylu a spadá pod hlavičku značky Vita. Nadčasové svítidlo dodá dostatek světla každému interiéru a zároveň potěší dlouhou životností, díky materíálu z něhož je vyroben. Jedná se o kombinaci práškové lakované oceli a akrylu. Plusem tohoto výrobku je, že k jeho sestavení není potřeba složité montáže, neboť pracuje pouze na základě gravitace.

Facetta

Značka Vita známá svými inovacemi v osvětlení přišla s nápadem nového lustru ve tvaru harmoniky, který nazvala Facetta. Jedná se prakticky o nezničitelný lustr vyrobený z polykarbonátu a polypropylenu, který je také praktický. Z lustru lze zvolením vhodné podnože udělat i vkusnou lampu.

Cloud

Skandinávská značka Vita přišla na trh s novinkou, která záhy získala úspěch u mnoha lidí. Jedná se o nápaditý lustr ve tvaru obláčku nazvaný příznačně Cloud, který vytvoří příjemnou odlehčenou atmosféru ve Vaší kanceláři. Cloud je nenáročný na údržbu – stačí jej občas vyfénovat, aby se lustr zbavil prachu a též úsporný a šetrný k životnímu prostředí, neboť je vyroben v kombinaci polyesterová vata – papír.

Rima

Lustr Rima lazený do retro stylu, přišel do nabídky společně s lustry Facetta, Cuna a Cloud a designéři značky Vita touto novou řado dokázali, že stále umí překvapit. Rima je jednoduchým, přesto nápaditým lustrem, který oceníte, pro jeho snadnou údržbu a dlouhou životnost, kterou zajišťuje kombinace oceli a akrylu. Stylově odlehčí a zároveň podtrhne podstavu každé místnosti, kde bude umístěna.

“Žaneta bydlí!”
---nový seriál---

Žaneta se nastěhovala do nového bytu.
U nás má pod palcem obchodní oddělení.
A design miluje a má s ním zkušenosti.
teď ji čeká praktická lekce zařídit byt.
Stylově, originálně, moderně a hlavně LEVNĚ!

UPOZORNĚNÍ

NA TOMTO WEBU MOHOU NAKUPOVAT VÝHRADNĚ REGISTROVANÍ VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A DALŠÍ ORGANIZACE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRACÍ (IČO). K AKTIVACI NÁKUPU JE NUTNÉ SE NEJDŘÍVE ZAREGISTROVAT (SPRÁVNOST VŠECH ÚDAJŮ SE PŘED SCHVÁLENÍM OVĚŘUJE).

PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE

Chcete nakoupit výhodně designový nábytek?
Vyzkoušejte web s Outletovými cenami!

UKÁZAT AKČNÍ NABÍDKY

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma