(226 produktů)

Skříně a skříňky

(Vybráno 226 produktů)
Zavřít
 • barva

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • cena
  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • materiál

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • značka

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • akční slevy
Třídit podle:

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Interiér bez skříně či skříňky si asi nikdo z nás nedokáže představit. Ať už na návštěvě u lékaře, v hotelovém pokoji či v ložnici narazíme na tento kus nábytku. Prohlédněte si naši kategorii skříně a skříňky a vyberte vašemu domovu či komerčnímu prostoru skříňku s dvířky nebo zásuvkami. Oblé hrany, borovicové dřevo či klavírní lak určitě nepřehlédněte ani u našich komod.

MDF deska, co si pod tím představit?

Termín MDF deska je využíván v odborné terminologii stejně hojně, jako je tento materiál používán při výrobě nábytku. Ne každý však ví, co tato zkratka znamená a jaké jsou vlastnosti tohoto materiálu. Proto nabízíme popis vlastností a výhod MDF desek.

[Celý článek...]

Skříně jsou základní podmínkou uspořádaného prostoru

Každý, kdo má základní estetické cítění, chápe, že podmínkou příjemného bydlení je pořádek. Lidé dlouhodobě žijící v nepořádku jsou podle odborníků více roztěkaní a náladoví. Základním vybavením každého bytu by tedy měly být dostatečné úložné prostory, tedy především skříně, do kterých lze veškerý nepořádek snadno a rychle "schovat". [Celý článek...]

Místo pro vaše boty

Se změnou ročního období přichází i změna obuvi. Zimní boty už dávno leží někde hluboko ve sklepě v krabici a čekají opět na svou sezónu. Tenisky, sandály, mokasíny či pantofle. Obuv, kterou dennodenně používáme a vlastníme v několika párech. Ale kam všechny boty uskladnit aby byly rychle po ruce? Určitě na botník.

[Celý článek...]

Praktičnost a styl skříněk na nožičkách

Výhodná investice, tak se dají nazvat skříňky na nožičkách. Nejen že získáte praktický kus nábytku vhodný například do obývacího pokoje, získáte také velké množství prostoru pro uložení osobních věcí, knih, či jiných drobností, které vás obtěžují na konferenčním stole. Výhodou je, že pod skříňkami na nožičkách je možné v klidu vysát a vy se tak nemusíte stresovat stěhováním nábytku při každém luxování.

[Celý článek...]

UPOZORNĚNÍ

NA TOMTO WEBU MOHOU NAKUPOVAT VÝHRADNĚ REGISTROVANÍ VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A DALŠÍ ORGANIZACE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRACÍ (IČO). K AKTIVACI NÁKUPU JE NUTNÉ SE NEJDŘÍVE ZAREGISTROVAT (SPRÁVNOST VŠECH ÚDAJŮ SE PŘED SCHVÁLENÍM OVĚŘUJE).

PŘIHLÁSIT SE

Chcete nakoupit výhodně designový nábytek?
Vyzkoušejte web s Outletovými cenami!

UKÁZAT AKČNÍ NABÍDKY

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma