(4 produktů)

Obrazy

(Vybráno 4 produktů)
Zavřít
Třídit podle:

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Pro zpestření vašich holých stěn využijte inspirativní obrazy. Kategorie obrazy nabízí množství různých motivů, pro které se najde uplatnění v domácím, ale také v komerčním prostředí. I obraz se může stát dominantou místnosti. Vhodně zvolené místo a sladění s ostatním nábytkem přeci podtrhne styl celé místnosti.

Vyberte správný obraz pro váš interiér

Patříte-li mezi lidi, kteří když vidí prázdné místo, mají nutkání ho něčím zaplnit, pak je tento článek právě pro vás. My vám poradíme, jak správně vybrat obraz, který se bude do vašeho interiéru hodit a neunikne žádné pozornosti.

[Celý článek...]

Vyjádřete svou osobnost vlastním uměleckým dílem

Umění lze nazvat jako esteticky zaměřený obor, jehož výsledkem je obraz. Samozřejmě platí, že co obraz, to originál.Obrazy šlechtí každý interiér a dají se využít jak prakticky – pro oddělení místností, tak esteicky pozvednutí atmosféry místnosti, nebo zaplnění prázdného místa na zdi.

[Celý článek...]

Výběr obrazu

Už jste si kompletně zařídili byt ale ještě stále vám stěny zůstávají holé? I když jste si ho moderně zařídili, s prázdnými stěnami to není ono. Ne všichni si mohou dovolit pověsit na stěnu obraz od Picassa a pýšnit se originálem. Obrazy dnes už nezastávají tak dominantní roli jako kdysi, dnes spíš dodávají místnosti atmosféru a stylový nádech. [Celý článek...]

Obraz jako umění

Leonardo da Vinci, Pablo Piccasso, Vincent Van Gogh či Salvador Dali. Tak určitě jsou vám tyto slavná jména známé především svým unikátním talentem pro malování. Pokud jste příznivci tohoto umění jsou vám určitě známé galerie v Paříži, Londýně či New Yorku. Obraz je ztvárněním tohoto umění, vyjádřuje nálady, touhy, představy a myšlenky malířů. [Celý článek...]

UPOZORNĚNÍ

NA TOMTO WEBU MOHOU NAKUPOVAT VÝHRADNĚ REGISTROVANÍ VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A DALŠÍ ORGANIZACE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRACÍ (IČO). K AKTIVACI NÁKUPU JE NUTNÉ SE NEJDŘÍVE ZAREGISTROVAT (SPRÁVNOST VŠECH ÚDAJŮ SE PŘED SCHVÁLENÍM OVĚŘUJE).

PŘIHLÁSIT SE

Chcete nakoupit výhodně designový nábytek?
Vyzkoušejte web s Outletovými cenami!

UKÁZAT AKČNÍ NABÍDKY

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma