Proč je nutná registrace

DesignDiscount.cz je zaměřen na on-line prodej designového nábytku a značkových doplňků podnikatelům, zejména interiérovým studiím, architektonickým kancelářím, prodejcům nábytku a interiérových doplňků apod. DesignDiscount.cz nabízí výhodné nákupy pro maloobchodníky i velkoobchodníky a velkoodběratele, jako např. orgány státní správy, neziskové organizace, nemocnice, školy atd.

Právnické osoby a fyzické osoby–podnikatelé mohou nakupovat na DesignDiscount.cz za výhodné velkoobchodní ceny a také využívat množstevních slev, jen pokud se zaregistrují. Všechny registrace jsou individuálně posuzované, a pokud zadané údaje souhlasí s údaji v Obchodním rejstříku nebo Živnostenském rejstříku, je registrované osobě uděleno svolení k výhodným nákupům na DesignDiscount.cz.

Jak postupovat při registraci?

Na hlavní stránce v pravém horním rohu klikněte na Registrovat a vyplňte všechny povinné údaje v registračním formuláři. Velmi důležitým údajem je vaše IČ, bez kterého není možné registraci dokončit! Po odeslání registračního formuláře obdržíte na uvedenou e-mailovou adresu odkaz, na kterém žádost o registraci dokončíte.

Vaši žádost o registraci následně prověří naši pracovníci a zkontrolují platnost uvedených údajů, zejména IČ, DIČ, fakturační adresy apod. V případě zjištění nesrovnalostí vás mohou kontaktovat telefonicky nebo e-mailem a vyžádat si předložení výpisu z Obchodního rejstříku nebo Živnostenského rejstříku, případně předložení jiných dokladů prokazujících, že splňujete podmínky k nákupu na DesignDiscount.cz uvedené v obchodních podmínkách.

Po posouzení žádosti o registraci obdržíte e-mailem vyrozumění o schválení, případně zamítnutí registrace k nákupům na DesignDiscount.cz. V případě schválení registrace můžete ihned začít nakupovat.

UPOZORNĚNÍ

NA TOMTO WEBU MOHOU NAKUPOVAT VÝHRADNĚ REGISTROVANÍ VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A DALŠÍ ORGANIZACE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRACÍ (IČO). K AKTIVACI NÁKUPU JE NUTNÉ SE NEJDŘÍVE ZAREGISTROVAT (SPRÁVNOST VŠECH ÚDAJŮ SE PŘED SCHVÁLENÍM OVĚŘUJE).

PŘIHLÁSIT SE

Chcete nakoupit výhodně designový nábytek?
Vyzkoušejte web s Outletovými cenami!

UKÁZAT AKČNÍ NABÍDKY

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma