(300 produktů)

300 Novinek

(Vybráno 300 produktů)
Zavřít
 • kategorie

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • cena
  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • barva

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • materiál

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • značka

  ZAVŘÍT FILTROVAT
Třídit podle:

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Kategorie Novinky nabízí širokou škálu nejnovějších produktů od ověřených dodavatelů. Zboží doplňujeme několikrát měsíčně s ohledem na zveřejňování jednotlivých typů produktů, tak, aby v nabídce byla zastoupena rozmanitá nabídka od dekorativních doplňků, přes potřeby pro stolování, po designový nábytek Chcete-li být mezi prvními kdo se dozví o novinkách na webu stačí se přihlásit k odběru newsletteru.

Hra se světly

Většina z nás při zařizování bytu hledí jen na lustry či stolní lampy. Skvělým typem jsou svícny, které můžete mít třeba na poličce, komodě nebo si s nimi udělat pěknou chvíli v koupelně ve vaně. Zapálená svíčka vám zajistí relax, může vám provonět interiér, ale hlavně vám krásně domov zútulní. Sáhněte po této dekoraci a hrajte si s jejími stíny a světly.

Efekt zrcadlového povrchu

Designové kousky jsou vždy výjimečné, a pokud jsou navíc i z originálního tvaru, je to vždy plus navíc. Designér Constantin Wortmanns svou inspiraci našel ve stejnojmenném hadovi a navrhl kolekci Cobra. Doma tedy můžete mít celou kolekci designových doplňků z prvotřídního materiálu v podobě mísy, podnosů či různých svícnů.

Poslední příležitost

Ještě nemáte vánoční dárky, natož zabaleno? Využijte naši poslední příležitosti, jak nakoupit vánoční překvapení za výhodné ceny. V naší akční nabídce najdete designový nábytek, doplňky a dekorace, které máme skladem a můžete je tak mít včas u vás doma. Naše akční nabídka platí do pondělní půlnoci 22. Prosince 2014.

Ložnice podle Feng Shui, aneb jak nevstávat unavený?

26.2.2011

Věděli jste, že téměř čtvrtinu života prospíme? A máte i přesto pocit, že se probouzíte nevyspalí a unavení? Problém může být ve vaší ložnici, respektive v rozmístění nábytku, barvách a celkové dispozici místnosti, kde spíte. Pokud jste právě ve fázi zařizování svého bytu nebo máte problém se spánkem, neměli byste podceňovat principy Feng Shui.

[Celý článek...]

UPOZORNĚNÍ

NA TOMTO WEBU MOHOU NAKUPOVAT VÝHRADNĚ REGISTROVANÍ VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A DALŠÍ ORGANIZACE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRACÍ (IČO). K AKTIVACI NÁKUPU JE NUTNÉ SE NEJDŘÍVE ZAREGISTROVAT (SPRÁVNOST VŠECH ÚDAJŮ SE PŘED SCHVÁLENÍM OVĚŘUJE).

PŘIHLÁSIT SE

Chcete nakoupit výhodně designový nábytek?
Vyzkoušejte web s Outletovými cenami!

UKÁZAT AKČNÍ NABÍDKY

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma