(106 produktů)

Lavice

(Vybráno 106 produktů)
Zavřít
 • barva

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • cena
  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • materiál

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • značka

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • akční slevy
Třídit podle:

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Kategorie Lavice nabízí inspiraci pro vaši restauraci, bar i jiné komerční prostory, jak originálně a stylově nabídnout svým zákazníkům příjemné posezení. Skvěle je využijete i v létě na své zahrádce a uznejte sami, jak lépe nalákat své zákazníky, než díky originálnímu interiéru. Lavice z naší nabídky patří do ucelených designových řad, je tedy velmi jednoduché si pořídit jak jídelní stůl, tak jídelní židle ve stejném designu a provedení. A pak už nezbývá, než popřát dobrou chuť a příjemnou atmosféru.

Výroba lavic ze dřeva

Nejpoužívanějším materiálem pro výrobu lavic stejně jako módního retro nábytku, je dřevo. Nejen že zhotovený kousek vypadá stylově, ale je také vyroben z přírodních a ekologicky odbouratelných materiálů. Lavice se zpravidla vyrábí z latí, prken, nebo kulatin. Druh dřeva lze zvolit dle účelu k němuž lavice bude sloužit. Jsou rozšířeny lavice z borovicového dřeva, vyjímkou není použití ani dřeva z kaštanu, olše, či dubu, nebo buku. Lavice lze koupit neopracované z hrubého dřeva, ty budou jistě lichotit exteriéru. Opracované a lakované varianty lavic jsou žádanější do interiéru.

[Celý článek...]

Proč do jídelny pořídit lavici?

Jídelní lavice se pomalu ale jistě vrací do mnoha interiérů, ve kterých vyniknou více, než tradiční židle. Existuje mnoho různých druhů lavic, a tak si můžete být jisti, že vždy vyberete tu pravou. Vyrábí ze z různých materiálů, které se mezi sebou navzájem kombinují, a vytváří tak neobvyklý celkový vzhled. Lavice mají většinou jednoduchý design, který nijak neruší ostatní nábytek a bytové doplňky. Na druhou stranu jsou však v každé místnosti zcela nepřehlédnutelné. Zaručují pohodlí i jednoduchou údržbu.

[Celý článek...]

Lavice – univerzální nábytek

Lavice jsou v současnosti žádaným doplňkem interiéru. Lze využít rohových, či rovných lavic. Jsou k dispozici polstrované, i nepolstrované varianty, které vyniknou jak v kancelářských, tak domácích prostorách.

[Celý článek...]

UPOZORNĚNÍ

NA TOMTO WEBU MOHOU NAKUPOVAT VÝHRADNĚ REGISTROVANÍ VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A DALŠÍ ORGANIZACE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRACÍ (IČO). K AKTIVACI NÁKUPU JE NUTNÉ SE NEJDŘÍVE ZAREGISTROVAT (SPRÁVNOST VŠECH ÚDAJŮ SE PŘED SCHVÁLENÍM OVĚŘUJE).

PŘIHLÁSIT SE

Chcete nakoupit výhodně designový nábytek?
Vyzkoušejte web s Outletovými cenami!

UKÁZAT AKČNÍ NABÍDKY

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma