Představujeme naše designové značky

U nás máte jistotu, že kupujete originální design a kvalitu. Vše za výborné ceny.

Design Scandinavia Značka Design Scandinavia: severská klasika z Dánska

Image značky Design Scandinavia

Společně se značkou Danish Style tvoří tato značka hlavní část naší nabídky. A není divu. Každá nová kolekce je vždy přijata našimi zákazníky s velkým zájmem. Češi prostě dánskému designu fandí.

Základna tohoto významného dánského výrobce sídlí na severu Dánska, kde se vždy dařilo dobrému designu. S touto značkou si můžete kompletně zařídit celý byt, dům nebo komerční interiér.

Výrobky této značky jsou často kopírovány, proto byla zavedena ochranná známka DESIGN RIGHTS, která chrání autorská práva po dobu 3 let. Pak se už můžete setkat s plagiáty od jiných výrobců. V naší nabídce jsou už v této době nabízeny zcela nové kolekce.

POKRAČOVAT »

Danish Style Značka Danish Style: dánský nábytek nejvyšší kvality

Image značky Danish Style

Hledáte spojení toho nejlepšího dánského designu, prvotřídního zpracování a originálního designu? Pak jste tady dobře! Tato značka společně s Design by scandinavia tvoří ten nejlepší dánský nábytek. Díky velmi efektivní výrobě, skladování a distribuci si ho může dovolit skutečně každý milovník dobrého designu.

Severský design v nábytku, to je dnes především Dánsko. Nábytek pro lidi, a ne pro architekty.Nábytek, se kterým se skvěle bydlí, je šik a přitom praktický. Nevyplatí se příliš dlouho váhat – každý rok je představeno několik nových kolekcí, které se rychle na evropském trhu vyprodají. Jsme rádi, že tyto designové kousky můžeme nabídnout i našim zákazníkům.

POKRAČOVAT »

Papillon Značka Papillon: interiérové dekorace s lehkostí motýlích křídel

Image značky Papillon

Vzdušný a barevný design jako jsou křídla motýlů – to je značka Pappilon výrobce z německého Bochumu. Bytové doplňky a dekorace, ale také solitérní nábytek zajímavých tvarů a zpracování. Velmi častým matriálem je keramika, ale i kov, sklo nebo dřevo.

První kolekce byly přizpůsobovány především německým zákazníkům, v současnosti přinášíme design, který je blízký hlavně našim kupujícím. Produktové portfolio zahrnuje několik designových řad, které se obměňují několikrát ročně. Naši obchodní partneři si mohou vybrat i mezi doplňky do obchodních, hotelových nebo restauračních interiérů. Vše v prvotřídní kvalitě podle německých standardů.

POKRAČOVAT »

STELTON Značka STELTON: pravý dánský design bez kompromisů

Image značky STELTON

Skandinávský design spočívá v jednoduchosti, ladnosti a kráse. Není ve světě designu jiné značky, která by lépe vystihovala klady severského designu než STELTON. Tato značka je na trhu již několik desítek let, a přesto umí překvapit. Známá je především díky první kolekci, která se hned po svém uvedení na trh stala světoznámou „Cylinda-line.“  Jednoduché válcovité tvary použité v této kolekci STELTON upřednostňuje dodnes, jen je halí do modernějšího hávu.

POKRAČOVAT »

BHM Germany Značka BHM Germany: sedací nábytek - vše začalo od židle

Image značky BHM Germany

Firma byla založena nedaleko německého Bilefeldu. Do začátku si dala jednoduchý cíl – vyrábět pohodlný a designový sedací nábytek. Vše začalo od židlí, přidala se křesla a barovky. Právě díky barovým židlím získala tato značka značnou proslulost – napodobeniny jejich prvních výrobků můžete vidět ještě dnes v nabídkách mnoha výrobců.

Nejlepším prostředkem proti kopírování je neustálá inovace. A tak se v naší nabídce velmi rychle střídají nové kolekce, které nahrazují ty dřívější. Víme, že to někdy způsobuje vrásky našim obchodním partnerům, kteří potřebují plánovat dodávky s určitým předstihem, ale to je součást naší firemní politiky – originální nové zboží za výborné ceny.

POKRAČOVAT »

Georg Jensen Značka Georg Jensen: chcete prvotřídní design a kvalitu?

Image značky Georg Jensen

Jednoduché a elegantní skandinávské linie snoubící se s nerezovou ocelí, tak lze charakterizovat světoznámou značku Georg Jensen, z jejíž výrobků doslova prýští luxus. Co je však podstatnější – luxus dostupný pro všechny. Vybavte si kuchyni nerezovými džbány, skleněnými designovými mísami, luxusními dózami a zahalte svou domácnost do třpytivého pozlátka jménem Georg Jensen.

POKRAČOVAT »

DybergLarsen Značka DybergLarsen: lampy, lustry, svítidla od značky DybergLarsen

Image značky DybergLarsen

Něco málo o značce, která vnese světlo do vašeho interiéru …

Filozofe značky DybergLarsen je zcela jednoznačná – krásný čistý skandinávský design s efektem WOW. Co tím Dánové myslí? Každý nový design lampy, s kterou přichází na trh, musí mít zkrátka něco, co nenabízí žádná jiná značka. Jak říká Frank Kerdil: „Není důvod vytvořit něco nového, pokud se jen opakujeme.“

Ptáte se kdo je Frank Kerdil?

Vystudovaný grafický a především dvorní designér značky DybergLarsen. Na podzim roku 2011 na veletrhu Formland, společně se zakladatelem Thomasem Dybergem Larsenem, uvedli na trh své první svítidlo PineApple. Světlo, které rozsvítilo Dánsko a nyní rozsvěcuje snad celou Evropu. 

Rozsviťte s nimi i váš domov.

Svítidla DybergLarsen nabízí lustry, stolní i stojací lampy a nástěnná svítidla různých motivů a barevných provedení. Jelikož je součástí každého balení i kabel s vypínačem či stojan, který vidíte na obrázku, postačí vám pro rozsvícení tohoto originálního skvostu pořídit už jen žárovku. Jestli si posvítíte při čtení vaší oblíbené knihy či nad jídelním stolem při rodinné večeři, je jen na Vás.

POKRAČOVAT »

VITA Značka VITA: lustry, lampy, svítidla od dánské značky VITA

Image značky VITA

Osvícená Vita pro váš osvětlený interiér. Tak lze charakterizovat nadpozemský design dánské značky designového osvětlení VITA, která těží především z originality a výjimečnosti nápadů jejích designérů. Díky tomu přišla s takovými produkty, jako je třeba lustr z husího peří Eos, nebo Conia inspirovaná tvarem borovicové šišky.

VITA je vyjímečná každým coulem a její výjimečnost je ještě podpořena faktem, že svítidla jsou dodávána v dárkovém kompaktním balení. Řadu modelů si zákazník sám doma dle návodu sestaví, do nového osvětlení tedy vkládá také kousek své osobnosti.  

Vstupte do jiného světa. VITA vám ukáže cestu.

POKRAČOVAT »

FARELA Značka FARELA: moderní designový nábytek za super ceny

Image značky FARELA

Designový a moderní nábytek od německé značky Farela potěší každého. Soustředí se totiž na problémy moderního člověka. Nejvíce vás potěší nízká cena dostupná pro všechny věkové kategorie. Této senzační ceny se dosahuje pomocí použitých chytrých materiálů. Tím je například melamin, který se snadno udržuje, výborně vypadá, ale především dlouho vydrží.

Celý nábytek je vyrobený v západním Německu a každý kousek je něčím výjimečný. Díky tomu tu můžete najít kousky, které mají integrované LED osvětlení, které můžete ponechat zhasnuté nebo je rozsvítit. Dalším chytrým prvkem je měnící viditelný oboustranný panel. U kterého si můžete vybrat, zda si ho ponecháte v bílé barvě či v dekoru Sonoma dub.

U designového nábytku Farela oceníte i fakt, že si některé kousky nábytku můžete měnit podle toho, jak se vám hodí do interiéru. U různých regálů si můžete vybrat, zda je obohatíte Úložnými boxy a krabicemi Beta, dekoracemi, knihami či jestli je použijete jako dělící přepážku do interiéru, apod. Každý prvek má rafinované zpracování, design a obrovskou variabilitu umístění. Díky tomu si můžete vytvořit jednotný interiér či přímo různé interiéry, které k sobě budou harmonicky ladit.

POKRAČOVAT »

Mayflower Značka Mayflower: nábytek z masivu pro několik generací

Image značky Mayflower

Značka Mayflower představuje ojedinělé spojení historie, tradice a moderny. Za jejím vznikem stojí dánský designér Hans Thyge Raunkjær, který byl vždy fascinován jednoduchým a čistým designem. Při návrhu se inspiroval myšlenkami severní Ameriky počátku minulého století. Ty později ovlivnily také dánskou designovou školu.

Původní návrhy celé řady Mayflower vznikla již v roce 1991 (tenkrát vyla použita jako materiál severská borovice). Před několik lety došlo k redesignu celé kolekce a pro masiv byl vybrán dub. Žádné šrouby, žádné vruty, žádný bezbarvý lak, žádné chemikálie - spojení dílů je výhradně dřevěnými kolíky, povrchová je ošetřen patentovanými laky s příměsí přírodních vosků.

Vše je přírodní – u tohoto nábytku máte skutečně pocit, že ho dělal pravý řemeslník – a ono tak skutečně je! S tímto nábytkem se můžete stěhovat i několikrát za života a nic se vám nebude vrzat nebo se dokonce rozpadat. Tohle je skutečně nábytek, který jinde nekoupíte.

POKRAČOVAT »

REMEMBER Značka REMEMBER: barevné, geometrické a neokoukané

Image značky REMEMBER

Hravá, nespoutaná, místy šílená, až divoká, ale vždy svá. Taková je značka Remember, tak jak ji známe. Pestré barvy v kombinaci s nejrůznějšími geometrickými motivy, či bláznivými potisky polechtá nejen vaši bránici, ale udělá službu i vašemu interiéru. Oživte svou domácnost nápaditými barevnými hrnečky, miskami, prkénky, či obrazy od značky Remember a uvidíte, jak se všechna negativní energie, kterou v sobě nosíte, rázem rozplyne ve víru barev a veselých motivů, které mohou nejen polahodit oku, ale i inspirovat.

Chcete vnést do vašeho interiéru život a vášeň? Vsaďte na Remember - nikdy nezklame!

POKRAČOVAT »

High Gloss Značka High Gloss: děláme nábytek podle přání zákazníků

Image značky High Gloss

S designéry a návrháři nábytku je to těžké. Snaží se každý rok vymýšlet nové kolekce a nové trendy v designu nábytku, ale někdy zapomínají na přání zákazníků. Proto vznikla značka High Gloss. Původní myšlenka výroby nábytku ve vysokém lesku byla časem rozšířena i na další kolekce moderního nábytku. Návrhy jsou sice inspirovány severským stylem, výroba však probíhá v Holandsku. A striktně podle hesla – vše pro zákazníka. Ten totiž určuje, jak dlouho bude ještě daná kolekce vyráběna. Chcete se přidat mezi její fanoušky?

POKRAČOVAT »

MeroWings Značka MeroWings: vydejte se s námi do přírody

Image značky MeroWings

Pozvěte k sobě domů přírodu a nechte na sebe působit uklidňující pocit lesa. S kolekcí taburetek, sofa a nápaditých polštářů s autentickým potiskem stromové kůry se budete cítit každý den jako na dovolené. MeroWings spojuje jedinečnou kvalitu svých výrobků s hedvábně jemným komfortem materiálů, z nichž jsou produkty vyrobeny. Objevte v sobě své trampské já, aniž byste museli vytáhnout paty z domu. MeroWings vám s tím pomůže. Navíc, kdo se může pochlubit tím, že mu rostou stromy přímo v obýváku?

POKRAČOVAT »

“Žaneta bydlí!”
---nový seriál---

Žaneta se nastěhovala do nového bytu.
U nás má pod palcem obchodní oddělení.
A design miluje a má s ním zkušenosti.
teď ji čeká praktická lekce zařídit byt.
Stylově, originálně, moderně a hlavně LEVNĚ!

UPOZORNĚNÍ

NA TOMTO WEBU MOHOU NAKUPOVAT VÝHRADNĚ REGISTROVANÍ VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A DALŠÍ ORGANIZACE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRACÍ (IČO). K AKTIVACI NÁKUPU JE NUTNÉ SE NEJDŘÍVE ZAREGISTROVAT (SPRÁVNOST VŠECH ÚDAJŮ SE PŘED SCHVÁLENÍM OVĚŘUJE).

PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE

Chcete nakoupit výhodně designový nábytek?
Vyzkoušejte web s Outletovými cenami!

UKÁZAT AKČNÍ NABÍDKY

Doprava zdarma platí na každou objednávku. Stále.
Od žárovky až po skříň, vše vám dovezeme za 0 Kč.

Nakupujte bez obav.
Všechno zboží můžete do měsíce vrátit!
Pouze pro stálé zákazníky (po zkušební době)

Nejvýhodnější cenové nabídky bývají rychle pryč.
Od nás dostanete avízo ještě před začátkem akce.

Vážíme si stálých zákazníků. A myslíme na ně.
Chcete dostávat nabídky pro VIP klientelu?

Exkluzivní nákup pouze pro členy DESIGN GENIUS.
Každý týden nové nabídky.

Prvních 30 dní služby je zdarma. Pro aktivaci je nutné mít založený klienský účet na webu (registrovat se).
Službu lze kdykoliv zrušit. Zkušební dobu nelze opakovat.

JIž mám DesignGenius Nemám zájem Vyzkoušet na 30 dní zdarma