Vázy

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Pokud hledáte vhodnou dekoraci do interiéru, váza s květinami je to pravé. Nejenže květy příjemně provoní celý interiér, ale také oživí a dodají energií každé místnosti. Obstarejte si kus přírody domů v podobě vázy vyrobené z bambusu či perleťových lastur a ozdobte si pomocí ní svůj konferenční stolek či oblíbenou komodu.

Když chcete oživit interiér

3.4.2013 S květy se setkáváme den co den. Zkrášlují naše interiéry a jsou jednoduše krásné. Můžeme pomocí nich vyjádřit radost z úspěchu, lásku, přátelství a častokrát i poprosit o odpuštění. Květy vyžadují naši péči aby kvetly do krásy. Zabezpečte jim proto péči v podobě vázy či květináče a nechte vyniknout jejich krásu a rozmanitost. [Celý článek...]

Když květiny promlouvají...

16.5.2014

Květomluva v češtinářském pojetí značí košatost, květnast projevu, jeho zdobnost a rozvětvenost. Z designového úhlu pohledu, kdy se květiny využívají k potisku produktů lze pojmout květomluvu spíše jako promluvu květin Pojďme si tedy říci, co jednotlivé květiny znamenají a co nám říkají jejich barvy.

[Celý článek...]

Útulnost především

9.10.2014

My lidé se obecně cítíme dobře tam, kde je útulno. Vzhledem k tomu, že většina z nás tráví hodně času v práci, je nutné abychom se dobře cítili i tam. Dopomoci k tomu mohou, kromě příjemných kolegů, i drobné detaily jako je například vybavení místnosti kde pracujeme. Ať už se jedná o openspace, samostatné kanceláře, případně společnou kuchyňku, či jakoukoli jinou místnost.

[Celý článek...]

Úchvatné vázy dánského designu – nechte jaro vstoupit i k vám domů

2.5.2011 Jaro už je v plném proudu a určitě i vy si chcete vyzdobit váš interiér krásnými doplňky a jarními květinami. Do čeho je ale dát, aby i váza na květiny zdobila váš jídelní či konferenční stůl? Máme pro vás několik nádherných tipů známé značeky dánského designu – Georga Jensena. [Celý článek...]

Newsletter

Unikátní nabídky! Speciální Slevy! Buďte přitom!

Máme už Váš email?
Dostanete informace v předstihu.

Váš email u nás bude v bezpečí. Můžete se kdykoliv odhlásit.

ZBOŽÍ V AKCI: KAŽDOU HODINU SE ZVYŠUJE CENA.

Křeslo otočné LUDMILA:   KUP TEĎ ZA 21.500 , CENA ZÍTRA V 02:42 - 29.500

UPOZORNĚNÍ

NA TOMTO WEBU MOHOU NAKUPOVAT VÝHRADNĚ REGISTROVANÍ VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A DALŠÍ ORGANIZACE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRACÍ (IČO). K AKTIVACI NÁKUPU JE NUTNÉ SE NEJDŘÍVE ZAREGISTROVAT (SPRÁVNOST VŠECH ÚDAJŮ SE PŘED SCHVÁLENÍM OVĚŘUJE).

PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE

Chcete nakoupit výhodně designový nábytek?
Vyzkoušejte web s Outletovými cenami!

UKÁZAT AKČNÍ NABÍDKY