Barové stoly

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Chcete, aby byl váš podnik in? Dopřejte svým klientům elegantní a stylové posezení u barového stolu, který můžete využít jak v kavárně, restauraci, tak i v baru, který k tomu přímo vybízí. V naší nabídce si vybere opravdu každý, nabízíme barové stoly se čtyřnohou konstrukcí, na centrální noze, s omyvatelnou plastovou deskou, se skleněnou deskou apod. V případě, že dbáte na sladění všech doplňků ve svém interiéru, nebude nic jednoduššího, než si k barovým stolům pořídit stylové barové židle, které jsou v mnoha případech identického designu a provedeni.

Elegantní skleněný nábytek

2.11.2012 První zmínka o skle pochází ze starověkého Egypta. Mezi první skleněné výrobky zařazujeme šperky, ozdoby nebo malé nádobky. V dnešní době se sklo používá k výrobě různých výrobků a své uplatnění si našlo i v nábytkářském průmyslu při výrobě skleněných jídelních stolů nebo konferenčních stolků. [Celý článek...]

Newsletter

Unikátní nabídky! Speciální Slevy! Buďte přitom!

Máme už Váš email?
Dostanete informace v předstihu.

Váš email u nás bude v bezpečí. Můžete se kdykoliv odhlásit.

ZBOŽÍ V AKCI: KAŽDOU HODINU SE ZVYŠUJE CENA.

Křeslo otočné LUDMILA:   KUP TEĎ ZA 21.500 , CENA ZÍTRA V 00:12 - 29.500

UPOZORNĚNÍ

NA TOMTO WEBU MOHOU NAKUPOVAT VÝHRADNĚ REGISTROVANÍ VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A DALŠÍ ORGANIZACE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRACÍ (IČO). K AKTIVACI NÁKUPU JE NUTNÉ SE NEJDŘÍVE ZAREGISTROVAT (SPRÁVNOST VŠECH ÚDAJŮ SE PŘED SCHVÁLENÍM OVĚŘUJE).

PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE

Chcete nakoupit výhodně designový nábytek?
Vyzkoušejte web s Outletovými cenami!

UKÁZAT AKČNÍ NABÍDKY