Nástěnné police

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

S nástěnnými policemi proměníte vaše stěny na praktické úložné prostory. CD, DVD, svícny či jiné dekorace si najdou místo na designové poličce. Vybírejte z poliček v retro stylu se zaoblenými rohy, které se hodí nejen do obývacího pokoje, ale i do komerčních prostor. Zavěšením na stěnu tak ušetříte místo a vaše stěny již nebudou holé. Zkombinujte je se svou oblíbenou komodou či pohovkou.

Pořiďte si nástěnné police a regály k vám domů

22.10.2012 Zakládáte si na tom, abyste měli důležité okamžiky a události ve vašem životě zvěčněné a vystavené u vás doma? Chcete každému dát na odiv vaši sbírku knih nebo se pochlubit vašimi úspěchy v podobě ocenění nebo trofejí? Na tyto účely vám poslouží nástěnné police a regály. [Celý článek...]

Nástěnné police využitelné v každé místnosti

28.3.2014

Jistě znáte ten pocit, když si koupíte nový bytový doplněk, ze kterého máte radost a chcete si ho doma vystavit. Ejhle, ale kam! Komody, na které jste doplňky dříve vystavovaly máte přeplněné a na konferenčním stolku by doplněk překážel, co teď? Řešením jsou nástěnné police… Můžete je bez problémů umístit na zeď, kde nezaberou mnoho místa a vám přibude volný prostor pro doplňky, knihy, CD, nebo Blu-Ray.

[Celý článek...]

Umístění knihovny

31.10.2012 V dnešní době se může zdát, že jsou knihy zastaralé a překonané modernějšími médii. Svoje kouzlo si přesto zachovávají. Jestliže jste vášnivý čtenář a starostlivě si své knihy opatrujete, je zapotřebí zajistit jim čestné místo v knihovně. Problém však může nastat se správným umístěním. [Celý článek...]

Newsletter

Unikátní nabídky! Speciální Slevy! Buďte přitom!

Máme už Váš email?
Dostanete informace v předstihu.

Váš email u nás bude v bezpečí. Můžete se kdykoliv odhlásit.

ZBOŽÍ V AKCI: KAŽDOU HODINU SE ZVYŠUJE CENA.

Křeslo otočné LUDMILA:   KUP TEĎ ZA 21.500 , CENA ZÍTRA V 17:16 - 29.500

UPOZORNĚNÍ

NA TOMTO WEBU MOHOU NAKUPOVAT VÝHRADNĚ REGISTROVANÍ VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A DALŠÍ ORGANIZACE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRACÍ (IČO). K AKTIVACI NÁKUPU JE NUTNÉ SE NEJDŘÍVE ZAREGISTROVAT (SPRÁVNOST VŠECH ÚDAJŮ SE PŘED SCHVÁLENÍM OVĚŘUJE).

PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE

Chcete nakoupit výhodně designový nábytek?
Vyzkoušejte web s Outletovými cenami!

UKÁZAT AKČNÍ NABÍDKY