Taburetky

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Máte rádi pohodlí a po dlouhém dni v práci chcete načerpat energii a zároveň se nechat rozmazlovat? Kategorie taburetky představuju nejrůznější řešení vašeho pohodlí, vybírejte také z moderních sedacích pytlů, které ocení hlavně hravé povahy. Překvapili vás přátele a vy si lámete hlavu, kam je usadíte, neboť vaše pohovka i pohodlná křesla jsou již obsazena? I zde vám bude taburetka skvělým pomocníkem.

Nepostradatelné taburetky – k čemu vlastně slouží?

16.5.2011

Taburetky se stávají čím dál více populární součástí interiérů. Své místo si našly díky svým širokým možnostem použití, které z nich udělaly nepostradatelné pomocníky v obývacím pokoji, ložnici, vstupní hale, ale i hotelovém pokoji, kavárně či kanceláři.

[Celý článek...]

Taburetka – doplněk i praktický pomocník

4.4.2014

Hodí se jako podnožka pod vaše unavené nohy, poslouží jako pohodlné posezení při obouvání bot v předsíni a bonusem je, že se hodí do téměř každé místnosti vašeho interiéru. V obývacím pokoji poslouží jako doplněk, v dětském pokoji jako odpočinkové posezení, v zimní zahradě jako elegantní stolička pod květináč s vaší oblíbenou květinou. Variabilita těchto nedoceněných a praktických společníků do domácnosti je zkrátka nespornou výhodou.

[Celý článek...]

JSEM MALÁ, ALE ŠIKOVNÁ - TABURETKA

28.8.2014

Pokud zařizujete dětský pokojík, možná si také lámete hlavu s následující otázkou: kam se všemi těmi věcmi? Ač se to nezdá, dítě nejen že má stejně (možná i více) oblečení než vy, ale navíc vlastní nezbytnosti jako hračky či učení. Samozřejmým řešením mohou být velké skříně a police, ale ty prostor výrazně zmenší a zatemní, nemluvě o nebezpečně vyčuhujících rozích. Chytrou a praktickou odpovědí je taburetka…

[Celý článek...]

Taburetka a její tvary

7.11.2012

Jestliže si také rádi dáváte nohy nahoru, vaše věci se stále válí po pohovce nebo konferenčním stolku a vyvolávají dojem nepořádku, je načase si obstarat taburetku. Tyto malé praktické kusy nábytku vytvářejí dodatečný prostor a své věci budete mít navíc vždy po ruce.

[Celý článek...]

Newsletter

Unikátní nabídky! Speciální Slevy! Buďte přitom!

Máme už Váš email?
Dostanete informace v předstihu.

Váš email u nás bude v bezpečí. Můžete se kdykoliv odhlásit.

ZBOŽÍ V AKCI: KAŽDOU HODINU SE ZVYŠUJE CENA.

Křeslo otočné LUDMILA:   KUP TEĎ ZA 21.500 , CENA ZÍTRA V 17:49 - 29.500

UPOZORNĚNÍ

NA TOMTO WEBU MOHOU NAKUPOVAT VÝHRADNĚ REGISTROVANÍ VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A DALŠÍ ORGANIZACE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRACÍ (IČO). K AKTIVACI NÁKUPU JE NUTNÉ SE NEJDŘÍVE ZAREGISTROVAT (SPRÁVNOST VŠECH ÚDAJŮ SE PŘED SCHVÁLENÍM OVĚŘUJE).

PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE

Chcete nakoupit výhodně designový nábytek?
Vyzkoušejte web s Outletovými cenami!

UKÁZAT AKČNÍ NABÍDKY