Stojany na šperky

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Stojan na šperky přichází s řešením věčného problému se šperky. Buď jich je příliš a vy je nemáte kam uložit, anebo se ustavičně stáváte detektivem a hledáte své poklady po celém bytě. Se stojanem na šperky vyřešíte oba problémy jednoduše a rychle. Najděte vašemu novému doplňku nové místo a vyzdobte ho svými klenoty. Bude se skvěle vyjímat na vašem nočním stolku či komodě.

Luxusní lesk

20.10.2014

Snad žádný materiál nepůsobí luxusněji, než lesk, ať už v černé, bílé, či stříbrné barvě. A kdo nemá rád luxus, jako by ani nebyl. A jaké dekorace využít v tomto materiálovém provedení? To je snadné, stojánky na šperky, které udělají radost každé ženě, ať už se jedná o Vaši drahou polovičku, kolegyni, či obchodní partnerku, která zrovna slaví životní jubileum.

[Celý článek...]

Nestárnoucí dekorace

21.6.2013 Každá z nás vlastní nějaké šperky. Dostáváme je k svátku, na narozeniny nebo při speciálních příležitostech. Pokud se vám hromadí prsteny, náušnice či náhrdelníky pořiďte si stojan na šperky. [Celý článek...]

Dekorujte praktickým stojanem na šperky

17.1.2013 Šperky jsou součástí každodenního života. Již od pradávna slouží jako ozdobné předměty a prostředky investice. Ještě dnes se z nich vyrábějí praktické předměty jako spony, pásky či knoflíky. Materiálů na výrobu nabízi velké možností. Používalo se vše, co bylo lesklé a ojedinělé - drahé kamene a kvalitní kov. [Celý článek...]

Newsletter

Unikátní nabídky! Speciální Slevy! Buďte přitom!

Máme už Váš email?
Dostanete informace v předstihu.

Váš email u nás bude v bezpečí. Můžete se kdykoliv odhlásit.

ZBOŽÍ V AKCI: KAŽDOU HODINU SE ZVYŠUJE CENA.

Křeslo otočné LUDMILA:   KUP TEĎ ZA 21.500 , CENA ZÍTRA V 01:28 - 29.500

UPOZORNĚNÍ

NA TOMTO WEBU MOHOU NAKUPOVAT VÝHRADNĚ REGISTROVANÍ VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A DALŠÍ ORGANIZACE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRACÍ (IČO). K AKTIVACI NÁKUPU JE NUTNÉ SE NEJDŘÍVE ZAREGISTROVAT (SPRÁVNOST VŠECH ÚDAJŮ SE PŘED SCHVÁLENÍM OVĚŘUJE).

PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE

Chcete nakoupit výhodně designový nábytek?
Vyzkoušejte web s Outletovými cenami!

UKÁZAT AKČNÍ NABÍDKY