< ZPĚT    Home / Nábytek / Stoly

Stoly

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Stoly jsou snad nejdůležitější součástí nejen našich domovů, ale prakticky každého interiéru. Kolem jídelního stolu se scházíme ke společnému jídlu a posezením s rodinou či přáteli, během pracovního dne nás doprovází kancelářský stůl s praktickými šuplíky, kolem jednacího stolu vedeme obchodní jednání a u barového stolu v baru či restauraci se většinou opět vracíme k příjemnému posezení s přáteli.

Jídelní stůl a jeho design

13.4.2012 Promýšleli jste již o tom jak je tvar jídelního stolu důležitý. Líbí se vám stoly kulaté nebo hranaté? V této záležitosti je však důležité řídit se nejen vaším vkusem, ale také tím, co poskytuje váš interiér. [Celý článek...]

Stylové a elegantní jednání

18.4.2014

Pracovní jednání je zpravidla řadou promyšlených kroků, které vedou k určitému cíli. Ať si to chcete přiznat nebo ne, klíčem k úspěšnému jednání není jen váš diplomatický duch, i když o toho jde především, ale i prostředí v němž se jedná. Jednací místnost by proto měla být vybavena tak, aby se jednatel i jednající cítili příjemně.

[Celý článek...]

Jednací místnost, zrcadlo vaší společnosti

28.8.2012 Nábytek a interiérové doplňky, které pořizujeme do jednací místnosti, jsou důležité hne ze dvou důvodů: musí být praktické a dokonale plnit svůj účel a zároveň by měly majitele důstojně reprezentovat. [Celý článek...]

Newsletter

Unikátní nabídky! Speciální Slevy! Buďte přitom!

Máme už Váš email?
Dostanete informace v předstihu.

Váš email u nás bude v bezpečí. Můžete se kdykoliv odhlásit.

ZBOŽÍ V AKCI: KAŽDOU HODINU SE ZVYŠUJE CENA.

Křeslo otočné LUDMILA:   KUP TEĎ ZA 21.500 , CENA ZÍTRA V 04:18 - 29.500

UPOZORNĚNÍ

NA TOMTO WEBU MOHOU NAKUPOVAT VÝHRADNĚ REGISTROVANÍ VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A DALŠÍ ORGANIZACE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRACÍ (IČO). K AKTIVACI NÁKUPU JE NUTNÉ SE NEJDŘÍVE ZAREGISTROVAT (SPRÁVNOST VŠECH ÚDAJŮ SE PŘED SCHVÁLENÍM OVĚŘUJE).

PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE

Chcete nakoupit výhodně designový nábytek?
Vyzkoušejte web s Outletovými cenami!

UKÁZAT AKČNÍ NABÍDKY