Stojany na časopisy

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Věčný nepořádek v podobě rozházených časopisů, novin či reklamních letáků? Problém hravě vyřešíte stojanem na noviny a časopisy. Množství materiálů a designových provedení čeká jen a jen na vás. V kategorii stojany na časopisy se ponoříte do světa stojanů, kde si můžete vybrat z kovových, dřevěných či plastových provedení. Uvidíte jak se bude skvěle doplňovat s vaší oblíbenou pohovkou.

Třídit, organizovat a zakládat? Proč ne

21.11.2013

Taky máte spoustu katalogů, časopisů a různých materiálů, které nikam nepatří. Jenže je vám líto je vyhodit, co kdybyste je náhodou někdy potřebovali, že ano?

[Celý článek...]

K čemu nám slouží stojany na noviny?

24.10.2012 Mezi nejpoužívanější materiály stojanu na noviny patří dřevo, plast nebo ratan. Stojan je malý a praktický kus nábytku, který si najde uplatnění nejen v obývacím pokoji, anebo ložnici, ale vynikne i v kuchyni. Pomáhá nám uskladnit naše noviny, časopisy a zkrášluje nám interiér. [Celý článek...]

Nezapomínejte na organizaci

7.12.2012 Pokud se vám zdá, že se vám doma hromadí noviny a časopisy a vy nemůžete najít svůj oblíbený sloupeček v magazínu je načase začít organizovat. [Celý článek...]

Newsletter

Unikátní nabídky! Speciální Slevy! Buďte přitom!

Máme už Váš email?
Dostanete informace v předstihu.

Váš email u nás bude v bezpečí. Můžete se kdykoliv odhlásit.

ZBOŽÍ V AKCI: KAŽDOU HODINU SE ZVYŠUJE CENA.

Křeslo otočné LUDMILA:   KUP TEĎ ZA 21.500 , CENA ZÍTRA V 18:19 - 29.500

UPOZORNĚNÍ

NA TOMTO WEBU MOHOU NAKUPOVAT VÝHRADNĚ REGISTROVANÍ VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A DALŠÍ ORGANIZACE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRACÍ (IČO). K AKTIVACI NÁKUPU JE NUTNÉ SE NEJDŘÍVE ZAREGISTROVAT (SPRÁVNOST VŠECH ÚDAJŮ SE PŘED SCHVÁLENÍM OVĚŘUJE).

PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE

Chcete nakoupit výhodně designový nábytek?
Vyzkoušejte web s Outletovými cenami!

UKÁZAT AKČNÍ NABÍDKY