Úložné krabice a boxy

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Úložná krabice a boxy nejsou jen krabice na odkládání věcí, které nemají aktuálně své stálé místo. S úložnými krabicemi získáte nejen praktické úložné místo, ale i stylový doplněk do interiéru. Dřevěné, plastové či kartonové krabice s různým potiskem vám pomohou s uskladněním v předsíni, kanceláři ale i v obývacím pokoji a báječně posloužit jako komoda či skříňka.

Úložné boxy pro všechny

11.4.2014

Máte malý byt a v něm příliš mnoho věcí? Máme pro vás řešení! Úložné krabice na drobnosti, na lehčí, i těžší předměty. Úložné boxy zkrátka na cokoliv. Avšak předem varujeme, že pokud si do krabic uložíte nepořádek, který se vám nechce uklízet hrozí pravděpodobnost, že se k jeho úklidu už nedostanete a krabice poslouží spíše jako odpadkové koše.

[Celý článek...]

Úložné krabice zatočí s nepořádkem!

27.8.2012

V běžné domácnosti není nikdy dost úložného prostoru. Všude se v průběhu času v bytě hromadí čím dál více věcí, které ale nemáme to srdce vyhodit. Pro pořádkumilovné se tak nedocenitelným pomocníkem mohou stát úložné krabice, které tyto předměty umožní úhledně uskladnit například pod postel, na dně skříně či v regálu.

[Celý článek...]

Úložné boxy zkrášlí interiér a vykouzlí pořádek

21.12.2015

Úložné boxy jsou známé tím, že rychle schovají nepořádek dokonce i na tak dlouho, že na něj často zapomínáme. V interiéru mají i jiné výhody, znáte boxy a krabice po designové stránce?

[Celý článek...]

Newsletter

Unikátní nabídky! Speciální Slevy! Buďte přitom!

Máme už Váš email?
Dostanete informace v předstihu.

Váš email u nás bude v bezpečí. Můžete se kdykoliv odhlásit.

ZBOŽÍ V AKCI: KAŽDOU HODINU SE ZVYŠUJE CENA.

Křeslo otočné LUDMILA:   KUP TEĎ ZA 21.500 , CENA ZÍTRA V 08:35 - 29.500

UPOZORNĚNÍ

NA TOMTO WEBU MOHOU NAKUPOVAT VÝHRADNĚ REGISTROVANÍ VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A DALŠÍ ORGANIZACE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRACÍ (IČO). K AKTIVACI NÁKUPU JE NUTNÉ SE NEJDŘÍVE ZAREGISTROVAT (SPRÁVNOST VŠECH ÚDAJŮ SE PŘED SCHVÁLENÍM OVĚŘUJE).

PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE

Chcete nakoupit výhodně designový nábytek?
Vyzkoušejte web s Outletovými cenami!

UKÁZAT AKČNÍ NABÍDKY