Kancelářské stoly

VYBERTE SI z dalších inspiračních kampaní

Kategorie kancelářské stoly vám prezentuje originální, designové a praktické stoly, které se budou skvěle hodit do všech typů kanceláří a komerčních prostor, ale i do vaší domácí pracovny. Při výběru pracovního stolu jistě každý ocení praktické zásuvky a šuplíky. V kanceláři také skvěle uplatníte praktické regály a nástěnné police. Jednoduše si tak vylaďte pracovní místnost podle vašich přání, aby se vám dobře pracovalo a byli jste efektivní.

Co zohlednit při výběru kancelářského stolu?

29.1.2014

Kancelářský stůl je dobré vybírat opravdu pečlivě a s rozmyslem, přece jen u něj trávíte většinu svého pracovního dne. U svého kancelářského stolu byste se nejen měli cítit pohodlně, ale měl by lahodit i vašemu oku. V příjemném prostředí se přece daleko lépe a efektivněji pracuje.

[Celý článek...]

Jak zařídit pracovnu? Není to jedno!

16.5.2011 Vzhledem k rostoucímu trendu práce z domova, roste počet také tzv. home officů. Aby však práce z domova byla alespoň tak efektivní jako z kanceláře, zde je několik tipů, jak co nejoptimálněji zařídit vlastní pracovnu, aby pracovní výkon byl co nejlepší. [Celý článek...]

Newsletter

Unikátní nabídky! Speciální Slevy! Buďte přitom!

Máme už Váš email?
Dostanete informace v předstihu.

Váš email u nás bude v bezpečí. Můžete se kdykoliv odhlásit.

ZBOŽÍ V AKCI: KAŽDOU HODINU SE ZVYŠUJE CENA.

Křeslo otočné LUDMILA:   KUP TEĎ ZA 21.500 , CENA ZÍTRA V 07:19 - 29.500

UPOZORNĚNÍ

NA TOMTO WEBU MOHOU NAKUPOVAT VÝHRADNĚ REGISTROVANÍ VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍCI - PRÁVNICKÉ OSOBY, ŽIVNOSTNÍCI A DALŠÍ ORGANIZACE S PLATNOU DAŇOVOU REGISTRACÍ (IČO). K AKTIVACI NÁKUPU JE NUTNÉ SE NEJDŘÍVE ZAREGISTROVAT (SPRÁVNOST VŠECH ÚDAJŮ SE PŘED SCHVÁLENÍM OVĚŘUJE).

PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE

Chcete nakoupit výhodně designový nábytek?
Vyzkoušejte web s Outletovými cenami!

UKÁZAT AKČNÍ NABÍDKY